Nacht van de Fooi | Stedelijke Besturen
22342
page-template-default,page,page-id-22342,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

De Stedelijke Besturen dragen zorg voor het organiseren van De Nacht van de Fooi in hun eigen stad. Waar nodig worden ze hierbij ondersteund door het Landelijk Bestuur.

Amsterdam

amsterdam@nvdf.nl | Facebook
Voorzitter: Vivian Borghouts
Secretaris: Ottoline van Gelderen
Penningmeester: Aniek Faber
PR-Acquisitie: Lisette Bresser
PR-Media: Zoë Prummel
Hoofd Horecacoördinator: Suzanne Mooren
Horecacoördinator: Anton van Manen
Horecacoördinator: Yannick Wildenborg

Delft

delft@nvdf.nl | Facebook

Voorzitter: Xander van Beurden
Secretaris: Yasmijn Quandt
Penningmeester 1: Simone de Bruin
Penningmeester 2: Felix Lokin
PR-Acquisitie: Inez Spaargaren
PR-Media: Pien Visee
Horecacoördinator: 
Jason Beck

Den Haag

denhaag@nvdf.nl | Facebook
Het stedelijke Bestuur van Den Haag wordt dit jaar overgenomen door het Stedelijke Bestuur van Leiden.

Eindhoven

eindhoven@nvdf.nl | Facebook
Voorzitter: Meike Willemsen
Secretaris: Clint van Rheenen
Penningmeester: Lisa Sweere
PR-Acquisitie: Marnix Lincklaen Arriëns
PR-Acquisitie: Paul van Diessen
PR-Media: Charlot Felderhof
Horecacoördinator: Friso Prins
Horecacoördinator: Steven Klos

Groningen

contact@nvdf.nl | Facebook
Het Stedelijke Bestuur van Groningen wordt dit jaar overgenomen door het Landelijk Bestuur.

Leiden

leiden@nvdf.nl | Facebook
Voorzitter: Rutger Bruma
Secretaris: Imme Laseur
Penningmeester: Maarten Molenaars
PR-Acquisitie: Margriet Beeksma
PR-Media: Yvette Verberne
Hoofd Horecacoördinator: Martijn van der Goes
Horecacoördinator: Maartje Broeijer
Horecacoördinator: Noor Gunneweg
Horecacoördinator: Julia Sluijmer

Maastricht

maastricht@nvdf.nl | Facebook
Horecacoördinator: Elodie Veenbrink
Horecacoördinator: Britte Beusen
Horecacoördinator: Elle Beusen

Nijmegen

nijmegen@nvdf.nl | Facebook
Het Stedelijke Bestuur van Nijmegen wordt dit jaar overgenomen door het Stedelijke Bestuur van Wageningen.

Rotterdam

rotterdam@nvdf.nl | Facebook
Voorzitter: Diana Zubchencko
Secretaris: 
Lisanne de Jong
Penningmeester: Thy Anh Nguyen
PR-Media: Rosanna Bervoets
Horecacoördinator: Thirza Belder

Tilburg

contact@nvdf.nl | Facebook
Het Stedelijk Bestuur van Tilburg wordt dit jaar overgenomen door het Landelijk Bestuur.

Utrecht

utrecht@nvdf.nl | Facebook
Voorzitter: Anna Kelder
Secretaris: Lieke van den Brekel
Penningmeester: Anouk van Rooijen
PR-Acquisitie: Madeline Snethlage
PR-Acquisitie: Colette van den Berg
PR-Media: Karen Brokke
Horecacoördinator: Lotte Pons
Horecacoördinator: Heleen van Leur
Horecacoördinator: Julia van Ophem

Wageningen

wageningen@nvdf.nl | Facebook
Voorzitter: Elijah Jonger
Secretaris: Chanine Brouwers
Penningmeester: Lidewij Hoffmann
PR-Acquisitie: Brenda Narinx
PR-Media: Michelle van Helvoort
Hoofd Horecacoördinator: Rozanne Frencken
Horecacoördinator: Nina Jager
Horecacoördinator: Lindsay Diepstraten